Вибори президента шкільного парламенту

З 2 листопада 2020 року у Драбівському НВК було розпочато передвиборчу кампанію кандидатів на посаду Президента школи. Кандидатів в президенти зареєструвалося п’ятеро, а саме: Іваненко Іванна учениця 7 класу, Тимошевська Анастасія учениця 8 класу, Михайлюк Катерина учениця 10 класу, Шевченко Аліна учениця 10 класу, Іваненко Ростислав учень 10 класу.За цей час кожен з кандидатів створив свою власну програму, в якій вказав всі свої наміри та побажання виконуючи обов’язки президента шкільного самоврядування.

6 листопада 2020 року відбулися  вибори Президента учнівського самоврядування.За результатами голосування Тимошевська Анастасія учениця 8 класу стала найбільш гідним кандидатом на посаду Президента.