A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ДРАБІВСЬКА ГІМНАЗІЯ
Набутівської сільської ради Черкаського району Черкаської області

Річний план

І.Вступ

    Драбівська гімназія  охоплює навчанням дітей, які проживають на території села Драбівка. До навчання у 2021-2022 навчальному році приступили всі учні школоповинного віку мікрорайону.

  Дошкільну групу відвідувало 15 дошкільнят.

   Освітній процес  забезпечували 13 учителів, вихователь та музичний керівник дошкільної групи.

   Серед учителів має вищу категорію - 5  вчителів; першу кваліфікаційну категорію – 2 вчителя; другу кваліфікаційну категорію – 3; спеціаліст - 3 вчителів. Вищу освіту мають 13 учителів.

 

  Гімназія  працює в режимі п’ятиденного робочого тижня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо проаналізувати відсоток якості у 2021-2022 н.р. по класах, то він становить:

З випускників 9 класу продовжуватимуть навчання у ПТНЗ – 2 учні, у коледжах та  технікумах – 5 учнів.

До 1 класу зараховано 5 учнів.

Рівень викладання навчальних предметів забезпечує виконання державних стандартів

Середній бал учнів школи по основних предметах подано в таблиці.

 

 

І. Учнівський контингент

1.

Учнів на початок ІІ семестру 2021/22н.р., з них:

48

 

1 – 4 класів

25

 

5 – 9 класів

23

2.

Прибуло

2

3.

Вибуло, з них:

0

 

в інші школи

0

 

в ПТНЗ

0

4.

Учнів на кінець ІІ семестру

50

5.

Дітей у дошкільній групі

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ. Стан успішності учнів

 

Школа І ступеня

з/п

Назва предмета

Рівень навчальних досягнень

Якісний показник

високий

достатній

середній

початко-

вий

1

Укр мова

0

8

6

1

48,0

2

Математика

2

8

4

1

57,1

3

Я досліджую світ

1

4

3

0

64,8

4

Англійська мова

3

3

7

2

49,9

 

Школа ІІ ступеня

з/п

Назва предмета

Рівень навчальних досягнень

Якісний показник

Індекс успіш-

ності

високий

достатній

середній

початко-

вий

1

Українська мова

5

8

9

3

53,9

6,6

2

Українська література

7

7

8

3

60,0

7,0

3

Математика

1

4

7

1

45,8

6,2

4

Алгебра

1

4

4

3

44,3

6,0

5

Геометрія

1

4

5

2

45,8

6,2

6

Англійська мова

9

9

7

0

68,0

7,8

7

Зарубіжна література

10

7

8

0

68,2

7,8

8

Історія України

2

12

9

2

51,5

6,6

9

Всесвітня історія

2

4

4

2

51,3

6,2

10

Правознавство

0

3

3

1

43,4

6,1

11

Фізика

1

6

5

0

53,7

6,8

12

Хімія

3

5

4

0

62,3

7,6

13

Біологія

2

11

6

0

57,7

7,2

14

Географія

2

7

9

1

50,1

6,5

15

Інформатика

3

15

10

0

56,4

7,4

 

 

 

 

 

 

 

 

Якісний показник у школі ІІ ступенів – 55,6%

Індекс успішності у школі ІІ  ступенів -  6,8

 

 

У дошкільній групі перебувало 15 дітей 3-6 року життя.

Вихователь та музичний керівник  Корнієнко Н.А., помічник вихователя Сигида С.А., весь колектив гімназії забезпечували увагу, повагу, турботу до дошкільників.

  Робота організовувалась відповідно індивідуальних особливостей розвитку дітей.

Педагогічним колективом гімназії вирішувались основні завдання:

  • створення середовища розвитку здібностей кожної дитини, умов для того, щоб дошкільне дитинство було радісним, змістовним, цікавим, щасливим;
  • забезпечення кваліфікованої турботи про зміцнення і збереження фізичного і психічного здоров’я дошкільників;
  • прилучення дітей до основних складових людської культури – рідної мови, традицій, звичаїв, праці, мистецтва, моралі;
  • забезпечення разом із сімєю виховання в дітей людських чеснот: чемності, чесності, вихованості, інтелігентності, поваги до старших, любові до рідних.

За рік, що минув, проводилась  робота щодо вдосконалення внутрішнього вигляду приміщення, в ігрову  кімнату було придбано  ігрові зони  -«Лікарня» «Кухня», «Перукарня», стіл-трансформер для занять.  Проводиться систематизація дидактичних  матеріалів з різних розділів програми. Поповнюється скарбничка напрацьованих  розробок з організації навчального процесу.

Діти старшого дошкільного віку засвоїли знання про свою родину, рід, село, вміють підтримувати розмову, розповідають про себе, своїх батьків, інших членів родини, із задоволенням читають напам’ять вірші, розповідають казки. Всі діти групують предмети за ознаками, рахують, оперують числами в межах 10, розрізняють цифри, знаки, люблять гратися в рухливі ігри, драматизувати знайомі оповідання та казки, працювати на майданчику, в куточку природи. Проведено ряд виховних заходів, свят, під час яких діти проявляли свою майстерність театральної діяльності, вміння співати, читати вірші напам’ять, танцювати.

 У новому навчальному році зусилля вихователя та помічника вихователя будуть спрямовані на створення розвивального та ігрового середовища в групі, покращення матеріальної бази спортивної кімнати.

   Впродовж минулого навчального року в школі було проведено 5 засідань педагогічної ради та 10 нарад при директору. На педагогічних радах та нарадах при директору розглядалися питання, які стосувалися освітньої діяльності, стану викладання предметів, підсумки освітньої діяльності учнів за семестр, розглядалися питання переводу учнів до наступних класів, допуск до ДПА, господарської діяльності, різних підрозділів життєзабезпечення школи та інші питання педагогічної та господарської діяльності. За результатами нарад видавалися накази або давалися відповідні розпорядження.

У 2021 – 2022 н.р. методична робота у школі здійснювалась відповідно до  Законів  України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національної доктрини розвитку освіти України, Концепції загальної середньої освіти, Державних стандартів освіти та інших нормативних документів, передбачених чинним законодавством. Вона спрямовувалася  на вдосконалення професійної компетентності кожного вчителя.

   Згідно  з  річним  планом  роботи школи  педагогічний  колектив працював над  реалізацією методичної  проблеми «Підвищення якості надання освітніх послуг через впровадження в освітній процес сучасних освітніх технологій». За результатами роботи педагогічного колективу школи методичним кабінетом  запроваджено в умовах діяльності різних методичних структур практичне застосування форм і методів роботи педагогів щодо розвитку в учнів креативності, елементів інформаційних та інноваційних технологій. На останньому етапі узагальнено і підведено підсумки  роботи. 

Основною ціллю  уроку в системі креативної освіти було створення умов для прояву пізнавальної активності учнів. Для цього вчителі школи   використовували різноманітні  форми і методи навчальної діяльності;  створювали атмосферу зацікавленості кожного учня у роботі класу; стимулювали учнів до висловлювання з використанням різних способів виконання завдання без побоювання помилитися або отримати неправильну відповідь;  оцінювали  діяльність учнів за результатом; заохочували їх бажання  знайти свій спосіб виконання завдання;  створювали педагогічні ситуації на уроці, які б дозволили  кожному учневі виявити ініціативу, самостійність;  використовували  проблемні, творчі завдання; створювали  позитивний  настрій  на роботу в класі;  обговорювали  з учнями наприкінці уроку не тільки те, що вони дізналися, а й те, що сподобалося й чому;  оцінювали  під час опитування на уроці не тільки правильні відповіді учня, а й здійснювали аналіз того, як учень розмірковував, у чому помилився і чому;  підбирали  учням домашнє  завдання не тільки за темою та обсягом, а й раціональними способами його  виконання.

На  початку  навчального  року  була  створена методична рада школи на чолі із заступником директора школи з навчально-виховної роботи Кріт О.О.. До її складу    ввійшли Савченко В.І.- директор школи,  голови  методичних об’єднань Михайлюк Н.Г. , Карпенко А.Г., Планування науково-методичної роботи з педагогами  здійснювалося  на основі діагностичного опитування.

Домінуючою формою методичної роботи в школі  були методичні об’єднання педагогічних працівників. Їх робота  спрямовувалася на підвищення успішності та якості знань учнів,  розвиток творчих здібностей вчителя і учня.

Методичне об’єднання вчителів початкових класів під керівництвом Карпенко А.Г. працювало над реалізацією проблеми «Формування пізнавальної активності школярів на основі використання інтерактивних методів навчання та рівневої диференціації». В основу роботи поклали впровадження Державних стандартів початкової школи, вдосконалення педагогічної майстерності, створення належних умов для розумового і морального розвитку учнів. Методичне об’єднання «Творча майстерня вчителів», яким керувала Михайлюк Н.Г., працювало над вирішенням проблеми «Впровадження продуктивних технологій навчання з метою створення умов для розвитку в учнів самостійності, творчого потенціалу».

При цьому вчителі даних методичних об’єднань основну увагу спрямовували на впровадження Державних стандартів початкової та базової середньої освіти, систематичне проведення диференціації, індивідуалізації навчання, проводили активну підготовку  учнів до здачі ДПА та ЗНО. Основними проблемами в роботі педагогів  був недостатній рівень вивчення та впровадження вчителями перспективного педагогічного досвіду, уроки не завжди носили практичний характер, не завжди прослідковувалася реалізація особистих методичних проблем вчителів на уроках.

      Щомісячно проводилися методичні оперативні наради, на яких члени педагогічного колективу знайомилися з елементами нового, що з’явилося в роботі школи, з новими досягненнями педагогічної науки.

     Важливим елементом методичної роботи вчителів є їх самоосвітня діяльність. Кожен педагог, маючи особисту творчу тему, опрацьовував методичний і теоретичний матеріал фахових газет і журналів, інтернетних видань, працював над її реалізацією на уроках. Однак ця робота потребує системності в роботі кожного вчителя у новому навчальному році.
      Методичний кабінет поповнився новими матеріалами, тематичними розробками вчителів, доповідями на засіданнях методичних об’єднань, дидактичними матеріалами.

Системною була робота вчителів по підготовці учнів до участі у шкільних та районних предметних олімпіадах, творчих конкурсах, змаганнях.  Учні захищали честь школи на творчих конкурсах.

Традиційною стала участь учнів школи у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах «Соняшник», (Панченко Л.М.).  Школярі  продемонстрували свої знання, уміння та навички з предметів. Значна кількість учасників ставала переможцями.

За звітний період пройшла курси Кріт О.О., БзенкоН.В.,ТарасенкоР.В. ,Корнієнко О.О.

Підвищенню рівня професійної компетентності вчителів сприяє атестація педагогічних працівників школи, яка здійснюється відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України. У 2021-2021 н.р. проатестовано 4 вчителів. Підтверджено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст» Бзенко Н.В.,   встановлено  категорію « Спеціаліст другої категорії» Корнієнко О.О. , Встановлено категорію « Спеціаліст першої категорії» Тарасенко Р.В.. Встановлено категорію «Спеціаліст вищої категорії» Кріт І.В.

 Вчителі школи  систематично відвідували колективні форми методичної роботи в громаді, працювали над удосконаленням форм і методів навчально-виховної діяльності для підвищення ефективності та якості навчально-виховного процесу шляхом проведення нетрадиційних уроків, впровадження в навчальний процес нових педагогічних ідей та досягнень передового педагогічного досвіду. 

  В минулому році типовому Положенню про кабінет відповідали: кабінети хімії,  зарубіжної літератури, інформатики, історії, математики.

    Регулятором освітнього  процесу є система внутрішкільного контролю.

На постійному контролі адміністрації гімназії  перебуває питання курсової перепідготовки вчителів та їх атестація;

  • контролю підлягали стан викладання навчальних предметів:

стан викладання зарубіжної літе6ратури 5  -9  класах (Наказ №65  від 25.10.2020);

стан викладання мистецтва  у  5-9  класах (Наказ № 18 від 06.03.2021);

  • облік дітей шкільного віку у мікрорайоні;
  • відвідування учнями школи та дітьми дошкільної групи, забезпечення всеобучу;
  • організація гарячого харчування;
  • робота з учнями по попередженню правопорушень;
  • санітарно – гігієнічні  умови навчання і виховання учнів у школі та дітей в дошкільній групі;
  • стан виконання навчальних планів і програм;
  • стан ведення шкільної документації;
  • система роботи із зошитами;
  • перевірка щоденників, класних журналів;
  • навички читання учнів 1-4 класів;
  • хід операції «Живи, книго!»;
  • діяльність дошкільної групи;
  • контроль за підготовкою школи до нового навчального року.

 

Виховна робота у закладі освіти здійснювалась на засадах педагогіки співробітництва учнів, їхніх батьків та громадськості, спрямована на реалізацію Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті, Концепції громадянського виховання, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Концепції виховання дітей та молоді в національній системі освіти школярів, Концепції громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності, Національної програми патріотичного виховання населення, формування здорового способу життя, розвитку та зміцнення моральних засад суспільства,  зміст виховання в ЗЗСО — це науково обґрунтована система загальнокультурних і національних цінностей та відповідна сукупність соціально значущих якостей особистості, що характеризують її ставлення до суспільства і держави, інших людей, праці, природи, мистецтва, самої себе.

 

На нарадах при директору розглядалися питання виховної роботи:

- Про здійснення загального всеобучу в мікрорайоні та працевлаштування випускників.

- Планування виховної роботи школи на 2022 – 2023 н.р

- Підсумки громадського утримання, навчання і виховання дітей з різних категорій сімей

- Про роботу педагогічного колективу  по попередженню правопорушень та насилля між учнями .

- Про роботу педагогічного колективу із неблагонадійними сімями

- Спортивно – масова робота в школі

- Підсумки навчально – виховної роботи школи за І семестр 2021-2022н.р.

 

Впродовж навчального року активно діяло методичне об’єднання класних керівників, яке працювало над проблемою школи. Цій проблемі були підпорядковані теоретичні питання, практичні заняття. 

  Серед розглянутих питань заслуговують на увагу доповіді:

- Види та стилі взаємодії вчителя та учня.

- Попередження негативних проявів у поведінці учнів в системі превентивного виховання.

- Духовне становлення особистості.

- Конференція «Основні форми роботи класного керівника з учнівським колективом».

Кожного місяця, третя п’ятниця – день відкритих дверей у школі. Заслуговує уваги робота з батьками класних керівників Яценко  С.А., Михайлюк Н.Г., Скоченко Л.А., Бзенко Н.В., Панченко Л.М., Горьової І.І., Карпенко А.Г.

Педагогічний колектив школи приділяв художньо-естетичному вихованню належне місце. Серед цих заходів хотілося б відзначити конкурси малюнків образотворчого мистецтва, новорічні свята, дні театру в школі, конкурси читців, проведені вчителем української мови та літератури Панченко Л.М. та  вчителем зарубіжної літератури Яценко С.А.

Школа тісно співпрацює з Драбівською школою мистецтв.

Серед заходів патріотичного напрямку слід відзначити лінійку присвячену вшануванню  героям Небесної сотні, виховні заходи -  День Соборності , День захисника України, День козацтва.  Належна увага в школі приділяється формуванню творчої працелюбної особистості. Територія школи та квітники розподілені між класами, учні дбають про садибу школи, доглядають за квітниками. Екологічне виховання покликане забезпечити молоде покоління науковими знаннями про взаємозв’язок  природи і суспільства. Вподовж навчального року вчителем біології  Савченко В.І. проводились: свято зимових птахів, свято зустрічі птахів. Квітень був оголошений місячником екологічного виховання, під час якого здійснювались  різноманітні заходи. Відзначали День Землі (22 квітня), День навколишнього середовища (5 червня). День Чорнобильської трагедії. В школі були проведені акції «Первоцвіт», «Лікарські рослини нашої місцевості», « Посади дерево».

  Вся виховна робота школи була підпорядкована важливому напрямку формування навичок здорового способу життя. Тому активно діяв в школі цільовий проект «Партнерство заради здоров’я». Вчитель фізкультури Корнієнко О.О. на достатньому рівні організовував спортивно – масову роботу в школі. Впродовж двох   останніх навчальних років спортивно – масова робота в школі покращилась.

Впродовж минулого навчального року педагогічний колектив проводив значну роботу з охорони життя і здоров’я дітей, здійснював санітарно – профілактичні заходи з охорони праці. Видано накази по школі, виконання яких покликане зміцнити здоров’я учнів та вчителів, забезпечити проведення безпечного навчально – виховного процесу. Комплекс заходів передбачено і у колективному договорі.

Проводились санітарно – профілактичні заходи, які сприяли поліпшенню умов праці та охорони життя і здоров’я дітей.

Охорона дитинства – один з важливих напрямків роботи з учнями. Для цього створено нормативну базу. Проводились зустрічі з сільським фельдшером, здійснено медичний огляд дітей. За результатами громадського огляду складено соціальний паспорт школи із чітким розподілом дітей за категоріями.

З боку класних керівників, вчителів – предметників здійснювалась постійна робота щодо попередження правопорушень.

Зміцненню здоров’я дітей надає великого значення вихователь дошкільної групи, щодня проводячи зарядку, вчить дітей дотримуватись особистої гігієни.

Вчителі початкових класів намагаються на кожному уроці проводити фізкультхвилинки.

 У новому 2022– 2023 навчальному році вся фізкультурна та спортивно – масова робота буде направлена на збереження здоров’я дітей, на підвищення якості проведення шкільних спортивно – масових заходів та участі школярів  спортивних змаганнях громади .  Так учні 2- 5 класів  узяли участь у спортивному святі присвяченому Олімпійському тижню в

 с.Сахнівка. У плані роботи – забезпечення реалізації заходів з питань впровадження здоров’язберігаючих технологій навчання і виховання дітей, утвердження визнаного статусу навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю».

   Робота шкільної бібліотеки була направлена на формуванням в учнів бережливого ставлення до книги, прищеплення учням культу знань, вироблення читацьких інтересів учнів.

Бібліотекар Слободяник Л.М., впродовж року проводила тиждень шкільного підручника, тиждень дитячої та юнацької книги, було проведено 6  книжкових виставок, два рази на рік здійснювались рейди перевірки збереження шкільного підручника, під час яких проводились індивідуальні бесіди з учнями. З учнями різних вікових груп проведено бібліотечні уроки, конкурси, анкетування.

  Проте в роботі бібліотеки є ряд проблем, а саме: відсутність коштів на придбання сучасної методичної літератури, художньої літератури.

  Викликає занепокоєння низькі читацькі інтереси учнів, низький рівень самостійної роботи учнів з книгою.

У новому 2022-2023 навчальному році перед бібліотекою основними залишаються завдання формування в учнів бережливого ставлення до книги, формування в них уміння самостійної роботи з книгою, інтересу до знань.

Особливість 2021-2022навчального року – дистанційне навчання та повномасштабне вторгнення російської федерації в  Україну , це стало нелегким випробуванням.  В першу чергу для вчителів, а також для батьків та дітей. Складність полягала у не однаковому технічному забезпеченні та професійних навичках його учасників (вчителів, батьків, учнів). Дистанційне навчання мало своїх прихильників і противників. Як серед дітей, так і серед їхніх батьків. Найголовніше – налагодити співпрацю між учнем, вчителем і батьками. Щоб вони почули одне одного, щоб не було опору батьків. Що важливіше для життя: оцінки, знання самі по собі чи сформовані компетенції?  Найпоширенішим засобом спілкування та зворотнього зв’язку з учнями та батьками були групи у Viber, Fasebook, Уроки  проводилися на платформах на ZOOM ,Meet, Googl- класі.

 

 

На виконання вимог Закону України «Про охорону дитинства» учні, які належать до пільгового контингенту, були забезпечені безкоштовним харчуванням за рахунок коштів, виділених з  бюджету громади,

На початку 2022/2023 навчального року видано накази по школі про організацію харчування дітей. Даними наказами призначено відповідальних за організацію харчування, розподілено обов’язки, затверджено списки дітей на безкоштовне харчування, затверджено режими і графіки харчування дітей у їдальнях.

Шкільний харчоблок має достатній рівень матеріально–технічного забезпечення, достатню кількість столового посуду та кухонного інвентарю, забезпечення проточною холодною та гарячою водою. Продукти харчування та продовольча сировина надходили із супровідними документами, які свідчать про їхні походження та якість (накладні, сертифікати відповідності). У їдальні наявні затверджені графіки постачання продуктів харчування та продовольчої сировини на харчоблок.

Працівники харчоблоку обізнані з санітарними правилами, умовами, термінами зберігання і реалізації продуктів, технологією приготування їжі, забезпечені спецодягом та предметами особистої гігієни. Про це свідчить відповідна документація (медичні книжки, ознайомлення під особистий підпис з інструкціями).

Відповідно до діючих вимог заповнювався журнал бракеражу сирої та готової продукції. У журналі сирої продукції вказувався кінцевий термін. Добові проби лишаються щоденно. Питний режим в школі виконувався за рахунок споживання кип’яченої води.

У щоденному меню, затвердженому директором, відображено страви для харчування школярів 1-4-х класів та 5 -9 –х класів дітей-сиріт, учнів, ДНЗ.

З учнями та їхніми батьками постійно проводилася роз'яснювальна робота з питань необхідності гарячого харчування у період перебування дітей у школі, що покращило стан здоров‘я учнів та сприяло запобіганню захворювань у дітей органів шлунково-кишкового тракту.

Контроль за станом організації харчування учнів здійснювався адміністрацією та комісією громадського контролю за якості харчування

 

 З огляду на те, що нині метою освітнього процесу стає не окреслення кола необхідних знань, умінь і навичок учнів, а розвиток їх особистісних можливостей, формування їх компетентностей, тобто власних умінь і навичок  вирішувати практичні завдання та діяти в нестандартних ситуаціях- у 2022 – 2023 навчальному педагогічний колектив Драбівської гімназії  буде працювати над реалізацією науково – методичної проблеми «Підвищення якості надання освітніх послуг через впровадження в освітній процес сучасних освітніх технологій ».

Виховна проблема передбачає «Створення оптимальних  умов для національно –духовного зростання особистості та збереження, зміцнення здоров’я»

При цьому першочерговим завданням залишається:

- виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», регіональних програм, Державних стандартів початкової, базової загальної середньої освіти; Базового компонента(нова редакція) дошкільної освіти;

  • працювати над підвищенням фахового рівня тих учителів, які будуть працювати з 1, 2,3,4 та 5-9 класами;
  • створити навчально – методичну базу у кожному навчальному кабінеті для реалізації Державних стандартів початкової та базової загальної середньої освіти;
  • домогтися 100% відвідування учнями школи та дошкільниками дошкільної групи, наступного зміцнення зв’язків з батьками, зацікавленого співробітництва з сім’ями;
  • забезпечити наступність в організації та змісті дошкільної і початкової, початкової і базової школи відповідно вимог нових Державних стандартів освіти;
  • удосконалювати дошкільну освіту через орієнтацію на особистісно зорієнтований підхід до навчання, гуманітаризацію, інтеграцію змісту, виховання духовності дитини, розвиток почуття національної приналежності, формування природничо-наукової картини світу;
  • активне впровадження у педагогічний процес новітніх педагогічних технологій;
  • активне застосування комп’ютерних технологій у навчально – виховний процес;
  • використання і впровадження перспективного педагогічного досвіду освітян громади  і області в практику роботи;
  • самоосвітня діяльність вчителів школи;
  • удосконалення роботи педагогічної ради;
  • підвищення ефективності та дієвості управління школою;
  • активна і якісна підготовка учнів до ДПА та ЗНО;
  • якісне виконання навчальних планів і програм;
  • робота учнів з книгою;
  • індивідуальна робота з обдарованими дітьми;
  • системна робота з невстигаючими дітьми;
  • здійснення індивідуального підходу до учнів у навчально – виховному процесі;
  • планомірна і ефективна робота гуртків, секцій;
  • посилення виховної роботи на уроках і в позаурочний час;
  • працювати над вихованням людини з високогуманними особистісними якостями, громадянин-добротворця, патріота рідного краю; забезпечення духовної єдності поколінь, збереження родинних традицій, народних звичаїв;  досягнення ефективної координації діагностико-профілактичної, просвітницької роботи школи, сім’ї, громадськості, правоохоронних органів з попередження негативних проявів поведінки учнів в системі превентивного виховання.
  • постійне забезпечення охорони праці всіх учасників навчально – виховного процесу в навчально – виховному комплексі;
  • зміцнення і ефективне використання навчально – матеріальної бази кабінетів.

 

ІІ. Пріоритетні напрямки:

1. Удосконалення змісту діяльності навчального закладу відповідно до Законів України «Про освіту», « Про загальну середню освіту», « Про позашкільну освіту, Державних стандартів початкової , базової загальної середньої освіти.

2.Формування всебічно розвиненої особистості, яка має не тільки високий рівень знань і вмінь, а й високий потенціал творчого, морального ,фізичного розвитку.

3.Активізація та розвиток творчого потенціалу вчителів , формування у них здатності до критичного самоаналізу результатів, уміння використовувати раціональні прийоми і педагогічні технології, покликані зберігати фізичне, психічне здоров’я учнів , стимулювати їх самоосвіту.

4.Забезпечення наступності в організації та змісті дошкільної  і початкової освіти, підвищення рівня шкільної готовності дітей.

5.Удосконалювати дошкільну освіту через орієнтацію на особистісно зорієнтований підхід до навчання, гуманізацію , інтеграцію змісту, виховання духовності дитини, розвиток почуття національної приналежності, формування природничо – наукової картини світу.

6. Підвищення якості знань учнів шляхом впровадження в навчально  виховний процес комп’ютерних технологій та використання мережі Інтернет.

7. Забезпечення можливостей рівного доступу учнівської молоді для здобуття загальної профільної та початкової підготовки, виховання особистості ,здатної до самореалізації, професійного зростання й мобільності в  умовах реформування сучасного суспільства.

8. Створення умов для безперервного естетичного виховання засобами позакласної та позашкільної роботи; залучення кожного учня до участі в різних сферах творчої діяльності  з урахуванням діагностики.

9. Превентивне виховання учнівської молоді.

10.Забезпечення духовної єдності поколінь, збереження родинних традицій, вивчення родоводу, прилучення дітей до народних звичаїв, обрядів, виховання в них національної свідомості і самосвідомості.

11.Виховувати учнів з високогуманними особистісними якостями, громадянина  - добротворця, патріота рідного краю; забезпечення духовної єдності поколінь, збереження родинних традицій ,народних звичаїв ;досягнення ефективної координації діагностико-профілактичної, просвітницької роботи школи, сім’ї, громадськості

 

ІІІ.

Розподіл обов’язків між адміністрацією

 

І. Об’єкти контролю директора школи:

- виконання річного плану роботи школи;

- комплектування кадрів;

- робота класних керівників;

- самоосвіта вчителів, підвищення кваліфікації, атестація вчителів;

- робота з батьками; батьківський комітет;

- загальношкільні батьківські збори;

- робота заступника директора з НВР;

- педагогічна рада школи; планування роботи школи;

- дотримання єдиних педагогічних вимог до учнів і вчителів школи;

- відповідає за дотримання вимог діючого законодавства щодо захисту

  прав неповнолітніх ;                               

- робота їдалень;

- взаємодія з адміністративними органами, відділом внутрішніх справ;

- організація навчально – виховного процесу в дошкільній групі;

- техніка безпеки, протипожежна безпека;

- робота на навчально – дослідних ділянках;

- будівництво і ремонт шкільних приміщень;

- робота завгоспа;

- робота шкільної бібліотеки;

- контроль за якістю знань з таких предметів: фізики і інформатики; математики, фізичної культури, англійська мова, трудове навчання, початкові класи, робота класних керівників, робота дошкільної групи.

 

 

ІІ. Об’єкти контролю заступника директора з навчально – виховної роботи:

- керує методичним кабінетом, методичною роботою в школі;

Розклад уроків, класні журнали, журнали гурткової роботи, журнали по Т/Б по кабінетах;

- ведення щоденників;

- підготовка звітності про стан та результати навчальної роботи;

- робота завідуючих навчальними кабінетами;

- підготовка до ДПА;

- виконання програм, лабораторних, практичних робіт, відкриті уроки і   взаємовідвідування уроків;

- календарні, тематичні, поурочні плани вчителів;

- робота методичних об’єднань;

- вивчення, впровадження, узагальнення й розповсюдження передового педагогічного досвіду;

- робота педагога - організатора;

- виховна робота в школі;

- співробітництво з шкільним парламентом;

Підготовка до проведення загальноосвітніх заходів навчального характеру;

- контроль за станом викладання навчальних предметів: художня культура, світова література, українська мова та література, історія, географія, образотворче мистецтво, хімія, біологія, музика, ЗВ, основи здоров’я, спецкурси та факультативи, робота гуртків;

 

ІІІ. Об’єкти контролю  педагога-організатора:

-  планування, організацію та облік виховної роботи з учнями;

- роботу громадських організацій, різноманітних клубів, предметних

гуртків, проведення тематичних  чергувань у школі;

-  організацію роботи щодо запобігання бездоглядності школярів і скоєнню ними правопорушень;

- індивідуальну роботу з дітьми схильними до асоціальної поведінки та роботу з неблагополучними сімями;

- звязок зі  службами у справах неповнолітніх, органами міліції;

- організацію художньої самодіяльності;

- організацію та проведення суспільно-корисної діяльності;

- створення  й функціонування дитячих організацій та органів учнівського самоврядування;

- організацію роботи з соціально незахищеними дітьми;

- забезпечення дотримання правил з техніки безпеки і санітарно-гігієнічних норм під час проведення виховних заходів, робіт;

- виконання  річного плану виховної роботи школи;

- діяльність дитячих громадських організацій, об’єднань планування їхньої роботи за принципами добровільності й самостійності, гуманності й демократизму, з урахуванням ініціативи, запитів  і потреб учнів;

- організацію дозвілля школярів, роботу клубу вихідного дня;

- створення умов для виявлення учнями своєї громадської позиції, задоволення ними своїх інтересів і потреб цікавого й корисного проведення вільного часу;

- здоровя і безпеку учнів, дотримання норм охорони праці й протипожежного захисту.

Місяць   серпень

Назва тижня

Дата

Організаційні заходи

Контрольно – аналітична діяльність, циклограма внутрішкільного контролю

Робота з кадрами (методична робота)

Виховна робота

Заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Заходи щодо зміцнення матеріально – технічної бази

 

01.08.-04.08

 

 

 

 

 

Проведення заготовок продуктів та овочів для шкільної їдальні та їдальні дитячої установи.

(завгосп, поварі)

 

 

                 07.08.- 11.08

1. Погодити списки дітей дошкільного віку та учнів 1 класу.

(Директор гімназії).

 

2. Підготовка річного плану роботи до затвердження.

(Директор гімназії)

 

3. Комплектація школи кадрами на новий навчальний рік.

(Адміністрація гімназії)

 

Перевірити охоплення випускників 9  класу навчанням.

(Директор)

1.Забезпечити активну участь вчителів у онлайн конференціях та семінарах.

(Адміністрація гімназії)

 

2.Удосконалення та остаточне  затвердження навчального плану школи.

(Заступник директора з НВР).

 

Контроль наявності інструкцій з техніки безпеки та охорони праці в навчальних кабінетах,  спортивному залі, їдальні.

(Директор, зав.кабінетами)

1. Зняти показники лічильника.

(Завгосп)

 

2. Підготовка кімнат для дошкільників, навчальних кабінетів до початку нового навчального року.

(Педагогічний та технічний колективи)

 

 

14.08-18.08

1.Підготувати шкільну документацію:

А) класні журнали;

Б) журнали внутрішкільного контролю;

В) журнал обліку пропущених і замінених уроків;

Г) журнал обліку відвідування дітей дошкільної групи.

 

(Адміністрація гімназії)

 

 

1. Видати наказ про розподіл обов’язків між  членами адміністрації та відповідальними за напрямами роботи в гімназїї.

(Директор гімназії).

 

2.Видати наказ про встановлення тарифної ставки заступнику директора.

(Директор )

 

 

1.Провести співбесіду з вихователем дошкільної  групи з питань організації освітнього  процессу з дошкільниками в новому навчальному році та реалізація вимог програми «Дитина».

(Адміністрація гімназії)

 

2.Скласти тарифікаційні списки вчителів.

 

 

1.Підписання актів на дозвіл проведення занять у кабінетах, їдальні.

( Адміністрація гімназії, ПК)

 

2.  Підписання актів прийняття гімназії до нового навчального року.

(Адміністрація)

 

Забезпечити дошкільну групу засобами прибирання та миючими засобами

(Завгосп)

 

21.08.-30.08

1.Нарада при директору:

- Підведення підсумків огляду навчальних кабінетів.

- Про забезпечення учнів підручниками.

- Про комплектацію дошкільної групи дітьми.

 

2.Затвердити структуру навчального року, режиму робо-

ти школи, дошкільної групи та графік роботи шкільної їдальні.

/Директор/

 

2. Педагогічна рада:

- Про підсумки роботи гімназії у 2021 – 2022 н.р. та робота педагогічного колективу по впровадженню Державних стандартів.

- Про затвердження річного плану роботи гімназії.

(Адміністрація гімназії)

 

3. Скласти розклад уроків.

(заступник директора з НВР)

1.Організація роботи шкільної їдальні  та їдальні дитячої установи

(Поварі, директор гімназії)

 

2. Аналіз даних про охоплення дітей до 18 років навчанням.

(Директор)

1.Провести бесіди  з  молодими   вчителя

ми, вихователем дошкільної групи щодо  планування роботи.

(Кріт О.О.)

2.Провести розподіл педагогічного навантаження між учителями, призн. кл. кер.,  зав.каб-ми,  кер. гуртків, працівниками дошкільної групи .

(Директор)

3.Методична оперативка:

-  Єдині вимоги до ведення шкільної документації.

- Методичні рекомендації в 2022-2023 н.р.

(Заступник директора з НВР)

4.Засідання шкільних методичних об’єднань.

 

 

 

Планування виховної роботи школи.

(педагог-організатор, заступник директора з НВР)

1.Провести вступний та повторний інструктажі на робочому місці.   (Директор)

 

2. Проаналізувати забезпечення гарячим харчуванням учнів пільгових категорій.

(Повар, адміністрація гімназії)

 

 

 

Місяць вересень

Назва тижня

Дата

Організаційні заходи

Контрольно – аналітична діяльність, циклограма внутрішкільного контролю

Робота з кадрами (методична робота)

Виховна робота

Заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Заходи щодо зміцнення матеріально – технічної бази

Тиждень шани школи

01.09-09.09

1. Видати наказ  про зарахування учнів до 1 класу ,   та дітей до дошкільної групи

(директор)

 

2. Видати наказ про громадський огляд дітей.

(Директор гімназії)

 

3. Проведення класних (загальношкільних) батьківських зборів.

(Кл. керівники. адміністрація)

 

4. Проведення тарифікації.

(Адміністрація гімназії)

 

 

 

1. Поновити діагностичні карти вчителів.

(Заступник директора з НВР).

2. Методична оперативка

- Оформлення класних журналів.

- Календарне планування,

 (Кріт О.О.)

3. Корегування розкладу дошкільної групи, консультація для вихователя.

(заст.. директора.)

 

1. Проведення класних зборів по вибору учнівського самоврядування.

(Кл.керівники)

 

 

2. Засідання шк.. парламенту.

 

3. Перший урок (кл. керівники)

 

1. В кожному класі вибрати сан. пости, організувати чергування учнів по школі.

(заступник директора з НВР, педагог- організатор))

 

2. Провести інструктажі по т/б.

(класні керівники, вихователь)

 

3. Видати наказ по охороні праці та пожежній безпеці.

(заступник директора Кріт О.О.)

Забезпечення гімназії, класів і кабінетів не обхідним інвентарем  для підтримання належного санітарно-гігієнічного режиму.

              

Олімпійський тиждень

12.09.-16.09

1. Нарада при директору:

- організація харчування учнів школи та дошкільної групи;

- стан охоплення дошкільною освітою дітей 5 років;

- про попередження дитячого травматизму;

- про здійснення загального всеобучу в мікрорайоні та працевлаштування випускників;

- планування виховної роботи школи на 2022-2023  н.р. відповідно Концепції національно - патріотичного виховання молоді на 2021-2026 роки

 

2. Батьківські збори для батьків дошкільників.

(Вихователь)

 (Директор)

 

 

 

 

1. Скласти графік курсової перепідготовки.

(заступник директора Кріт О.О)

2. Закріпити наставників за молодими вчителями.

(заст..директора)

 

3. Перевірити, погодити і затвердити календарні плани вчителів - предметників.

(Адміністрація гімназії)

 

 

1.Формування активу шкільного самоврядування.

(пед. орг.)

2. Перегляд відеороликів до Дня пам’яті жертв фашизму

(вч. Історії)

3. Веселі перерви, естафети, спортивні змагання.

(вч. фізкультури)

1. Перевірити наявність поверхових планів евакуації в школі та дошкільній групі.

(Завгосп).

 

2. Перевірити знання правил ТБ з вчителями та тех.. персоналом гімназії.

(Адміністрація гімназії, завгосп)

1.Зняти показники лічильника.

(Завгосп)

 

19.09.-23.09

1. Завести в алфавітну книгу необхідні дані про учнів.

(Савченко В.І.)

 

2. Завести особові справи на учнів, що прибули.

(Кл. керівники)

 

3.Погодити списки дітей школоповинного віку з органами місцевого самоврядування.

(заступник директора Кріт О.О.)

 

4.Звіт директора школи.

 

1. Перевірити забезпечення учнів підручниками.

(Адміністрація гімназії, бібліотекар)

 

2. Проконтролювати дотримання режиму дня дітей дошкільного віку.

(Адміністрація гімназії)

 

 

3. Вивчення психологічних особливостей та адаптацію учнів 5 класу до навчання в основній школі.

(Адміністрація гімназії. Наказ)

1.Скласти графік проведення контрольних робіт, практичних та лабораторних робіт.

(заступник директора.)

 

2.Скласти графіки відкритих уроків та графік взаємовідвідування уроків.

(Адміністрація школи)

 

3. Засідання методичної ради.

- організація методичної роботи колективу та основні напрямки роботи в новому навчальному році на 2022-2023 н.р. щодо реалізації науково – методичної проблеми.

.

1.Стріт-арт на асфальті «Ми за мир на планеті Земля», виготовлення голубів миру.

(пед. орг.)

2. Анкетування «Булінг у школі»

(кл. керівники)

3. Конкурс малюнків «Мій тато»

(пед. орг., вихователь)

 

1.В навчальних кабінетах, спортивному залі провести інструктажі по т/б відповідно до положення.

(Зав.кабінетами)

 

 

2. Виставка малюнків в дошкільній групі «Хочемо бути здоровими»

(вихователь)

 

3.Конкурс «Здоровим бути модно»

(педагог-орг., вч.фізкультури)

1. Підготовка школи до осінньо - зимового періоду.

 

2. Аналіз використання електроенергії.

(Директор гімназії)

 

26.09-30.09

1. Організувати роботу з учнями, які мають слабкі знання.

(вчителі – предметники)

 

2.Погодити план  роботи з питань наступності між дошкільною групою та початковими класами.

(Директор)

 

3.Засідання Ради школи

4. Нарада при директору:

- робота педагогічного колективу по цільовому проекту у 2022-2023н.р.

- про проведення предметних тижнів;

- адаптація учнів 1 та 5 класу до умов навчання.

- охорона життя і безпеки учасників освітнього процесу в школі

- по дотримання санітарно - гігієнічних вимог у навчальному закладі.

 

 

1. Оперативний контроль за оформленням і веденням класних журналів.

(Заступник директора)

 

 (Адміністрація школи)

 

1. Розробити заходи по підготовці до проведення атестації педагогічних працівників.

(Адміністрація школи)

 

2. Перевірити над якими темами самоосвіти будуть працювати вчителі.

 (заступник директора   

           з НВР)

 

3.Засідання атестаційної комісії.

(Директор гімназії)

 

4.Індивідуальна бесіда з вихователем: «Базовий компонент дошкільної освіти(нова редакція) в практику роботи дошкільної групи.

 (Заступник директора)

 

1.До Дня туризму «Стежками Драбівки». Віртуальна подорож.

(пед орг.)

2.Конкур «Кращий класний куточок».

(адм.)

3.Проведення Тижня дощкілля за окремим планом

(вихователь)

4. 5 мультфільмів, які допоможуть боротися з булінгом.

(вч. інформатики)

5.29.09 День пам’яті жертв Бабиного Яру

(вч. Історії)

 

1. Провести бесіди з учнями по класах та дітьми дошкільної групи на тему: «Діти і дорога»

(Кл.керівники, вихователь)

 

2. Конкурс «Зелена хвиля»» (озеленення класних кімнат)

(вчитель біології)

1. Підготовка котелень до опалювального сезону.

(Завгосп)

 

2.Обладнати спортивну кімнату в дошкільній групі

(Вихователь, адміністрація школи)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місяць жовтень

Назва тижня

Дата

Організаційні заходи

Контрольно – аналітична діяльність, циклограма внутрішкільного контролю

Робота з кадрами,  методична робота

Виховна робота

Заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Заходи щодо зміцнення матеріально – технічної бази

 

03.10- 07.10

 

1.Організувати роботу з учнями олімпіадних груп .

(Вч –предметники)

 

.

 

  1. Планування проведення шкільних олімпіад.

(Наказ)

(заступник директора)

 

2. Аналіз читацької активності учнів.

(Адміністрація гімназії, бібліотекар)

1. Надати методичну допомогу окремим вчителям в  організації та проведенні шкільних предметних олімпіад;

(заступник директора з НВР)

 

 

 

1.Рейд-перевірка збереження підручників.

(бібліотекар, учн. сам.)

2.Всеукраїнський день бібліотек.

(бібліотекар)

3.Конкурс «найактивніший читач»

(бібліотекар)

4. 1 жовтня день людей похилого віку

 

1. Проконтролювати санітарний стан харчоблоку

(Адміністрація школи , ПК)

 

2. Тематична бесіда для учнів 1-4 класів «Скажемо поганим звичкам : «Ні!»

(Кл.керівники 1-4 кл.)

1.Підготовка школи до роботи в зимовий період.

 

 

 

Тиждень, присвячений захисникам Вітчизни

10.10.-14.10

1. Нарада при директору:

- підсумки громадського огляду утримання, навчання і виховання дітей з різних категорій сімей;

-охоплення учнів позашкільною освітою;

- робота педагогічного колективу по попередженню правопорушень та насилля між учнями.

- моніторинг листів здоров’я учнів 1-9 класів

 

2..Провести батьківські збори у дитячому садку на тему: «Особливості розвитку та завдання ви-ховання дітей 4-6 року життя».

(Вихователь)

1. Видати наказ «Аналіз відвідування учнями школи»

(Заступник директора Кріт О.О.)

2. Перевірка ведення учнівських щоденників.

(Директор гімназії. Наказ)

 

1. Розпочати відвідувати уроки вчителів, що атестуються.

(Адміністрація )

 

2. Методична оперативка

- Ведення навчальної документації в школі.

- Проведення шкільних предметних олімпіад.

- Використання ІКТ технологій в навчально - виховному процесі.

-Збереження шкільної документації

(Заступник директора з НВР)

 

1. Підготувати план роботи на осінні канікули.

( педагог- організатор)

2.Конкурс «Мій домашній улюбленець» до Всесвітнього дня захисту тварин.

(пед. орг., вихователь)

3.Оголошення плану проведення місячника шкільних бібліотек.

(бібліотекар)

4. Перегляд відеоролику до Міжнародного дня проти насильства 02.10

(пед. орг.)

5..Козацький турнір до Дня козацтва

(вч. фізкультури)

 

1.Провести аналіз стану здоров’я дітей дошкільної групи та учнів школи, заповнити сторінки здоров’я у класних журналах.

(Адміністрація .)

Класні керівники)

 

2. Тематична бесіда для учнів 5 – 9 класів « Надмірний час онлайн: ознаки та ризики»

(Кл.керівники)

1. Підготувати наказ «Про створення комісії з інвентаризації матеріальних цін-ностей.

              (Директор)

 

17.10-21.10

1.Нарада при директору:

- про роботу школи на осінніх канікулах;

- про проведення шкільних  олімпіад.

- Аналіз перевірки учнівських щоденників.

 

1. Перевірка санітарного стану харчоблоку.

(Директор гімназії)

 

 

 

1.Засідання м/о вчителів

 « Творча група вчителів початкових класів та вихователя».

 

 

 

1.Свято квітів «Королева осені»

(пед. орг., кл. керівники)

2.Книжкова виставка «Героям слава»

(бібліотекар)

4.Інструктаж №4/29

(кл.керівники)

5.Наказ про підсумки громадського огляду сімей

1. Спостереження за дотриманням дітьми дошкільної групи санітарно – гігієнічних вимог.

(Адміністрація)

 

2.Бесіди з учнями та дошкільнятами про правила поведінки та дотримання техніки безпеки під час осінніх канікул.

(Кл.керівники, вихователь)

 

1.Інвентаризація шкільного майна.

(комісія по інвентаризації)

 

2. Зняття показника лічильника.

 

 

1.7 10.-21.10

1. Внесення змін до трудових книжок згідно з призначенням.

(Директор гімназії)

 

2.Класні батьківські збори.

(Кл.керівники)

 

 

1. Перевірка зошитів з укр. мови учнів 5-9 класів. Видати наказ.

(Заступник директора з НВР)

1. Засідання  м/о вчителів

« Творча майстерня педагогів».

 

 

1.Конкурс плакатів «Щоб не трапилось біди»

(пед.орг.)

2.22.10 Міжнародний день шкільних бібліотек

(бібліотекар)

3.Акція «Подаруй цукерку» до Всесвітнього дня цукерок»

(пед.орг.,вихователь)

4.Вікторина «Права людини» до Європейського дня боротьби з торгівлею людей

(вч.правозн.)

 

 

 

     24.10 -28.10 

1.Педагогічна рада.

«Удосконалення освітнього процесу шляхом використання компетентісно –орієнтованих технологій розвитку особистості »

(Адміністрація школи)

2. Наказ про підсумки проведення шкільних учнівських олімпіад.

(Заступник директора з НВР)

 

1. Проведення теоретичного  семінару  «Активізація пізнавальної діяльності учнів 1-2-х класів шляхом створення діяльнісно-ігрового освітнього середовища»    

(Заступник директора з НВР)

 

 

1.Підготовка списків працівників школи для проходження медогляду.

(Директор)

 

 

 

 

 

Місяць листопад

Назва тижня

Дата

Організаційні заходи

Контрольно – аналітична діяльність, циклограма внутрішкільного контролю

Робота з кадрами ,

методична робота

Виховна робота

Заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Заходи щодо зміцнення матеріально – технічної бази

 

31.10.- 04.11

 

1.Перевірка документації дошкільної групи.

 

2.Проаналізувати стан відвідування дітьми дошкільної групи

(Заступник директора)

 

3. Вивчення стану викладання української мови  у 1-4 кл

(Адміністрація школи. Наказ)

1. Методична оперативка:

- Організація проведення занять з охорони праці

- Результати контролю за якістю уроків.

- Про шляхи підвищення в учнів мотивації до навчання.

- Про систему роботи з учнями, які мають початковий рівень навчальних досягнень.

 (Заступник директора з НВР)

 

1.Акція «Створи квітку толерантності»

(пел.орг)

2.Перегляд відеороликів

(пед.орг.,вихователь)

1.Провести бесіди по класах по правилам поведінки на вулиці, вдома, в громадських місцях

(Кл.керівники)

 

2.Провести свято «Тато, мама і я – спортивна сімя!»

(вихователь)

Профілактичний огляд і заміна електролампочок.

 

 

Тиждень  рідної мови

07.11.-11.11.

1. Нарада при директору:

- робота олімпіадних груп

- типове Положення про атестацію пед..працівників;

- результати перевірки учнівських зошитів.

 

 

 

 

1. Рейд - перевірка «Урок» по виявленню учнів, які запізнюються на уроки.

(Адміністрація гімназії)

 

2.Вивчення стану фізичного розвитку дітей дошкільної групи.

(Наказ,адміністрація)

1. Консультація з вихователем дошкільної групи по реалізації цільового проекту «Творчий вихователь»

(Заступник директора з НВР)

 

 

1.Бібліотечний урок «Як створювалась книга»

(бібліотекар)

4.Бесіда «Обережно грип»

(кл.керівники)

1.Контроль за журналами інструктажів по Т/Б/

(Заступник директора з НВР)

 

2.Провести бесіди  з учнями та дошкільниками «Обережно, вулиця»

(кл.керівники)

 

1.Інвентаризація шкільного майна.

 

 

 

 

 

14.11.-18.11

1.Підготувати документи на замовлення виготовлення свідоцтв .

(Кл. кер., заступник директора з НВР, директор))

 

2.Засідання Ради школи.

(Директор школи)

 

 

1. Перевірка якості харчування учнів школи та дітей дошкільної групи.

(Директор гімназії)

 

2.Перевірити своєчасність виставлення оцінок за письмові контрольні та практичні роботи у класні журнали, правильність оформлення записів вчителями-предметниками.

(Заступник директора з НВР)

 

 

 

1.Індивідуальні бесіди з вчителями, які атестуються.

(Адміністрація школи)

 

2. Засідання м/о початкових класів.

 

 

3. Засідання методичної ради 

 

1.Проведення тижня інформатики за окремим планом

(вч.інфіорматики)

2.Гра «Смішні пики» до Всесвітнього дня дитини (20.11)

(пед. орг., вихователь)

3.Акція «Я не палю і вам не раджу» (18.11)

(пед.орг.,кл.керівники)

1.Бесіди по класах «Пожежна  безпека»

(Кл.керівники)

1.Зняття показників лічильників.

 

2. Підготовка школи до зими.

(Кл.керівники. .Адміністрація школи)

 

Тиждень пам’яті жертв голодомору

21.11.-25.11

1. Оголошення тижня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.

(за окремим графіком.

Педагог- організатор)

 

2.Нарада при директору:

-  Робота над новим державним стандартом.

- робота з учнями початкового рівня знань

- спортивно – масова робота в школі;

- про роботу органів учнівського самоврядування.

 

 

 

 

 

1. Провести анкетування учнів 9  класу про їх подальше навчання та працевлаштування.

(Адміністрація)

2.Вивчення стану викладання англійської мови  в 1-4 класах.

 

(Наказ .Адміністрація)

1. Бесіда з вихователем «Особистісно - орієнтований підхід у навчанні та вихованні дошкільника»

(Заступник директора з НВР»

 

1.Акція «Запали свічку…»(пед.орг.)

2.Тематична виставка «З Україною в серці»

(бібліотекар)

3.Плакат «Мої побажання Україні» (пед.орг.)

 

4.Перегляд відеоролику «Голодний дух»

5.Бесіда «Безпека з електрикою та вогнем» (кл.керівники)

6.Майстер клас дитячого малюнка до дня боротьби зі СНІДом.

(вч.мистецтва)

7.Перегляд відеоролику «Домашнє насильство»

1. Перевірка дотримання температурного і світлового режимів у школі та дошкільній групі.

(Адміністрація школи)

1. Перевірка справності меблів по класах.

(робітник по текучому ремонту)

 

2. Підсумки інвентаризації.

( Директор гімназії)

 

 

 

 

 

 

 

 

                Місяць грудень

Назва тижня

Дата

Організаційні заходи

Контрольно – аналітична діяльність, циклограма внутрішкільного контролю

Робота з кадрами або методична робота

Виховна робота або система виховних заходів

Заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Заходи щодо зміцнення матеріально – технічної бази

 

28.11-02.12

 

1.Здійснення соціально – педагогічного патронату дітей дошкільного віку в с. Драбівка

 

3.Оглядовий контроль за станом ведення учнівських щоденників.

(Заступник директора з НВР)

 

4. Вивчення стану викладання фізичної культури в 1-9 класах.

(Наказ. Адміністрація)

 

 

1.Провести співбесіди з учителями, вихователем дошкільної групи про їх самоосвіту та роботу над проблемним питанням.

(Адміністрація)

 

2.Відвідування уроків вчителів, що атестуються.

(Адміністрація школи)

 

 

1.Акція «Годівничка для пернатих друзів»

(вч. природи, біології)

2.Казковий кінозал для учнів 1-4 класів «Насильство – це погано…» (вихователь, класоводи)

3.Конкурс стінгазет до Дня захисту прав людини.

(пед.орг.)

 

1.Наказ про попередження дитячого травматизму.

(Директор)

 

 

 

Аналіз використання газу.

(Директор)

Тиждень  правознавства

05.12.- 09.12.

1. Підготовка листів – прохань до спонсорів для придбання новорічних подарунків для учнів школи та дошкільників.

   (Директор)

 

1. Вивчення навчальних можливостей учнів, які відстають у навчанні.

(Вчителі – предметники, адміністрація школи)

 

2. Контроль за санітарним станом класів, дошкільної групи.

(Адміністрація школи)

 

 

 

 1.Засідання  м/о вчителів суспільно – гуманітарного циклу.

1.Спортивні змагання серед хлопців до Дня збройних сил

(вч. фізкультури)

2.Тренінг «Як боротися з насильством» .

(вч. правознавства)

Бесіди по класах з правил безпеки користування електроприладами та поводження з джерелами електроструму. (Кл. керівники)

 

Зняти показники лічильників газу та електроенергії.

 

 

12.12.-16.12

. 1. Нарада при директору:

- Стан збереження шкільних підручників.

- Дотримання техніки безпеки під час проведення новорічних свят

- Про план роботи на зимові канікули.

- аналіз стану харчування учнів школи та дітей дошкільної групи

 

 

1.Вивчити як здійснюється тематичний облік знань вчителями – предметниками.

(Заступник директора з НВР)

 

 

2. Перевірити виконання навчальних програм, виконання лабораторних та практичних робіт.

(Заступник директора з НВР)

 

3.Вивчити стан організації харчування учнів школи та дітей дошкільної групи.

(Адміністрація гімназії.

 

 

1.Виготовлення листівок до Дня святого Миколая захисникам України  (пед.орг,кл.кер.)

 

2.Андріївські вечорниці (пед.орг.)

3.Хвилина мовчання до Дня вшанування учасників ліквідації на ЧАЕС (вч.історії)

4.Бесіда про правила безпеки у військовий час. (кл.кер)

 1. Наказ про дотримання техніки безпеки під час проведення новорічних свят.

(Директор)

 

2.Бесіди по класах про дотримання правил поведінки  під час  новорічних свят

(Кл.керівники).

 

 

 

19.12- 23.12

1.Класні батьківські збори.

(Кл.керівники)

 

2.Батьківські збори для батьків дошкільнят).

(Вихователь)

1. Перевірити стан збереження шкільних підручників.

(бібліотекар – Лебедюк Т.В..)

 

 

1.Методична оперативка:

- Про результати перевірки ведення щоденників.

- Про виконання навчальних програм у І семестрі 2022-2023 н.р..

- Стан виховної роботи  за І семестр.

 (Заступник директора з НВР)

 

2.Конкурс «Найкращий новорічний вінок»

(пед.орг.,кл.кер)

3.Акція «Новорічний подарунок своїми руками»

(кл.керівники, вихователь)

1.Провести бесіди з учнями та дошкільниками  по попередженню дитячого травматизму під час зимових канікул.

(Кл. керівники)

 

 

Аналіз використання електроенергії та газу за календарний рік.

( директор)

 

      26.12.- 30.12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                 

 

 

 

 

Місяць січень

Назва тижня

Дата

Організаційні заходи

Контрольно – аналітична діяльність, циклограма внутрішкільного контролю

Робота з кадрами або методична робота

Виховна робота або система виховних заходів

Заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Заходи щодо зміцнення матеріально – технічної бази

 

02.-01-.06.01

1. Скласти розклад на ІІ семестр.

(заступник директора з НВР)

 

 

2. Педагогічна рада.

«Про роботу педагогічного колективу за новим Державним стандартом базової середньої освіти та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності »

(Адміністрація гімназії)

 

3.Засідання батьківського

комітету.

(Директор)

 

 

 

1. Перевірити стан ведення шкільної документації.

(Адміністрація гімназії).

 

2. Перевірка документації вихователя дошкільної групи.

(Директор)

 

 

3. Організація роботи шкільної їдальні в ІІ півріччі.

(Повар, директор)

 

 

 1.Затвердити календарні плани вчителів на ІІ півріччя 2022-2023 н.р.

(Директор, заступник директора з НВР)

3. Методична оперативка»

- Про результати перевірки класних журналів, робочих зошитів учнів 5 – 9 класів

 

 

 

 

Співбесіди з вчителями по зміцненню матеріальної бази навчальних кабінетів.

(Директор)

Декада збереження шкільного

підручника

09. 01.- 13.01

Оголошення декади збереження шкільного підручника

(за окремим планом)

 

 

 

 

 

1.Скласти графік проведення лабораторних і практичних робіт.

(заступник директора з НВР)

 

2. Консультація вихователя дошкільної групи «Особливості організації праці з дошкільниками»

(Директор)

 

 

 

 

1. Засідання методичної ради.

 

3. Шкільні педагогічні читання « Вплив мистецьких дисциплін на формування людини майбутнього ».

 

 

 

Контроль за веденням журналів реєстрації інструктажів учнів у кабінетах, спортивному залі.

(Заступник директора з НВР)

 

 

16.01.- 20.01

1. Нарада при директору:

- підсумки навчально – виховної роботи школи за І семестр 2022-2023н.р.;

- про стан індивідуальної роботи з учнями;

- планування роботи школи щодо наступності в діяльності дошкільної групи та початкової школи;

- аналіз перевірки журналів інструктажів з т/б.

 

 

1.Продовжити вивчати роботу вчителів, що атестуються.

(Адміністрація школи)

 

 

2. Засідання м/о початкових класів

1.Єдиний урок «Україна. Історія. Сучасність». (кл.керівники)

2.Тематична виставка до Дня Соборності «Славетний день в історії України»

(бібліотекар)

3.Фотоколаж «Булінг – це неприємно»

(пед.орг.)

4.Флешмоб до Дня затвердження гімну України.

5.Єдиний національний урок «Хай квітне наша Україна»

(кл.керівники)

Бесіда «Ми – за здоровий спосіб життя»

(Кл.керівники)

  •  

1. Перевірка показання електро та газолічильників.

(Завгосп)

 

2. Перевірка стану збереження шкільного майна по класах.

(Зав. Кабінетами, завгосп)

 

23.01.-27.01

1.Нарада при директору:

- стан профорієнтаційної роботи з учнями 9  класу;

- аналіз збереження учнями шкільних підручників;

-

 

 

 

 

1. Відвідування сімей, які не займаються вихованням дітей  дошкільної групи

(Кл.керівники, вихователь)

 

 

1. Вивчити стан ведення зошитів для з української мови та математики у початкових класах

(адміністрація школи. Наказ)

 

2.Засідання М/О  вчителів природничо - математичного циклу.

(Директор)

1.Бібліотечний урок «Книги, що знають все» (бібліотекар)

2.Тематичні виставки до Міжнародного дня памяті Голокостів та героїв Крут

(бібліотекар)

3.Акція «Свіча Голокосту не згасне»

(вч. історії)

4.Перегляд відеоролику «Навічно молоді герої Крут» (пед. орг.)

 

Вивчення інструкції по охороні життя в дошкільній групі.

(Директор. Вихователь)

 

 

 

 

 

 

 

            Місяць  лютий (місячник патріотичного виховання)

Назва тижня

Дата

Організаційні заходи

Контрольно – аналітична діяльність, циклограма внутрішкільного контролю

Робота з кадрами або методична робота

Виховна робота або система виховних заходів

Заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Заходи щодо зміцнення матеріально – технічної бази

                                                Декада пам’яті О.А.Захаренка

30.01.- 03.02

1. Засідання піклувальної ради.

(Директор школи)

 

- про проведення декади пам’яті О.А.Захаренка

 

1.Перевірити дотримання санітарно – гігієнічних вимог в дошкільній групі.

(Директор. Наказ)

 

 

1.Провести педагогічні читання

«Виховна система школи в контексті виклику часу (за спадщиною О.А.Захаренка)

(Адміністрація)

2. Методична оперативка:

- Про співпрацю вчителів початкових класів та вчителів – предметників.

- Про роботу вчителів зі слабовстигаючими учнями.

- Про стан профорієнтаційної роботи в школі. (Заступник директора з НВР)

3. Місячник педагогічної майстерності вчителів, які атестуються.

 

1.Виставка малюнків «Діти проти війни» (пед.організатор)

2.Бесіда «Основні правила поведінки коли дитина сама вдома»

(кл.керівники, вихователь)

 

1. Провести гру з дошкільниками «Вулиця повна несподіванок»

(Вихователь)

 

2 Спортивні змагання на вшанування пам’яті О.А.Захаренка.

(вч. фізкультури)

 

 

 

06.02.-10.02

 

1. Засідання батьківського комітету.

(Директор)

 

 

Вивчення стану викладання математики   у 1-4 класах (Адміністрація

 гімназії. Наказ)

 

 

 

1.Проаналізувати відвідування дітьми дошкільної групи та учнями уроків.

(заступник директора з НВР.)

 

 

 

 

 

 1.Лекція «Безпека в інтернеті» до Дня безпечного Інтернету

(вч. інформатики)

2.Тематична виставка «Народний педагог»

(бібліотекар)

3.Анкетування «Яку професію мені обрати?»

(пед. організатор)

4.Бесіда «Що я знаю про венеричні захворювання» (кл.кер)

 Лекції з профілактики грипу і захворювань. Зустріч із працівниками ФАПу.

(кл.керівники)

Профогляд і заміна електроламп.

(Завгосп)

Декада, присвячена подіям Майдану та Револоції гідності

13.02.- 17.02

1. Нарада при директору:

- нормативні документи з питань охорони праці.

- дотримання об’єктивності при виставленні оцінок;

- про виконання Державної цільової програми роботи з обдарованою молоддю.

 

1.Контроль за відвідуванням учнями школи та дітьми дошкільної групи.

(Адміністрація школи)

 

2.Вивчення забезпечення математичного розвитку дітей дошкільної групи.

(Адміністрація школи

. Наказ)

 

1.До Дня Святого Валентина:-поштова скринька для закоханих «Стріли Амура»

(пед.орг.)

2.Тематична виставка Героям Небесної сотні «Їх подвиг неоціненний» (бібліотекар)

3.Єдиний урок «Ми не забудемо ніколи»

(кл. керівники)

 

1. Бесіда «Правила поводження з газом»

(7-9 класи)

(кл.керівники)

 

1.Зняти показники електролічильника та газових лічильників.

 

2. Підготувати замовлення на ремонт приміщень.

(Робітник по текучому ремонту.

Директор )

 

20.02.-24.02

Засідання Ради школи

1. Перевірка стану ведення шкільних журналів. Видати наказ.

(заступник директора з НВР

 

2. Підсумки  місячника героїко – патріотичного виховання

(Наказ)

1.Консультація для вихователя дошкільної групи: «Особливості проведення екскурсій».

(Директор)

 

 

1.Свято «У мові моїй краса і неповторність». (вч. укр. мови)

 

2.Урок тренінг «Булінг у світі казок»

(вихователь)

4.Бесіда «Безпека на воді та льоду»

(кл. керівники)

 

 

1.Перевірити виконання інструкцій по пожежній безпеці в кабінетах хімії, інформатики, фізики.

(Адміністрація школи)

 

 

Скласти план реконструкції кабінетів.

(Зав. кабінетами.)

 

Місяць  березень

Назва тижня

Дата

Організаційні заходи

Контрольно – аналітична діяльність, циклограма внутрішкільного контролю

Робота з кадрами або методична робота

Виховна робота або система виховних заходів

Заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Заходи щодо зміцнення матеріально – технічної бази

Декада вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка

27.02.- 03.03

Оголошення проведення декади пам’яті Т.Г.Шевченка

(за окремим планом, вч. укр..мови та літ.)

1. Підготувати аналіз відвідування учнями школи та дітьми дошкільної групи.

(Директор. Наказ)

2.Організація роботи шкільної їдальні та їдальні дошкільної групи під час весняно-літнього періоду.

(Директор, Поварі)

4. Перевірка учнівських щоденників. Видати наказ

(Заступник директора з 

НВР)

5.Вивчення напрямку виховної роботи «Формування навичок здорового способу життя»

(адміністрація школи.Наказ)

1. Методична  оперативка:

- про підготовку до ДПА

-  про стан національно – патріотичного виховання учнів

 (Заступник директора з НВР)

 

 

1.Конкурс малюнків «Це моя родина»

(пед. орг.)

2.День правових знань «» (за окремим планом, вч. правознавства)

3.Бесіда «Медична допомога при опіках та ураження електричним струмом»

(кл. керівники)

4.Виготовлення привітальних листівок для мам та бабусь (вч. мистецтва, вихователь, кл. керівники)

5.Конкурс читців «Вінок Шевченкові сплітаємо з віршів» (вч. укр. мови)

6.Перегляд відеоролику до Дня Державного гімну

8.Бесіда «Правила безпеки під час евакуації» (кл.кер.)

 

 

Тиждень дитячої та юнацької книги

06.03- 10.03

1.Оголошення тижня дитячої та юнацької книги.

(За окремим планом, бібліотекар)

2.   Нарада при директору:

- про підготовку документації до ДПА;

- про заходи щодо попередження дорожньо - транспортного травматизму;

- про використання вчителями і учнями мережі Інтернет

 

1. Перевірити стан

виконання ЛР, ПР з географії, фізики, хімії, біології.

(Заступник директора з НВР) 

 

2. Вивчення стану викладання фізичної культури  у 1-4 класах.

 Видати наказ.

(Адміністрація школи)

 

 

 

 

1. Робота по складанню плану роботи школи на 2023-2024 н.р.

(Адміністрація школи)

 

2. Засідання методичної ради

 

3. Засідання м/о вчителів суспільно - гуманітарного циклу.

1.Міні – дійство «Масляна» (пед. орг.)

2.Студія до Дня поезії (вч. літератури)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Підготовка інвентарю до роботи по благоустрою території школи.

 

2. Зняти показники лічильників.

 

 

13.03.-17.03

 

1.Перегляд ігрової діяльності дітей на прогулянці.

(Директор)

 

2. Моніторинг  забезпечення фізичного розвитку  у дошкільній групі.  (Адміністрація

2. Перевірити стан ведення класних журналів. 

(Заступник директора з НВР. Наказ)

1.  Консультація вихователя дошкільної групи «Форми організації роботи з книжкою»

(Директор)

 

2. Засідання  м/о вчителів початкових класів.

 

3.Тиждень майстерності вчителів, які мають вищу категорію

(Заступник директора з НВР)

 

 

Спортивне свято «»

(Вч. Фізкультури,)

 

2. Інструктажі з техніки безпеки учнів під час весняних канікул.

(Кл.керівники)

 

 

20.03.- - 24.03

1.Нарада при директору:

- організація роботи з екологічного виховання

- організація проведення екологічного місячника

- аналіз перевірки стану ведення класних журналів

- відповідність обліку пропусків у «зведеному обліку» і на предметних сторінках

1.Перевірити роботу завідуючих кабінетами.

(заступник директора з НВР)

 

 

 

1.Засідання  м/о вчителів природничо - математичного циклу.

 

3. Випуск методичного бюлетеня «Освітній менеджмент»

1.Єдиний урок з правил дорожнього руху

(кл. керівники)

2.Заходи до Дня  сміху

(учн. самовряд.

3.Бесіда «Збережемо природу рідного краю» (кл. керівники)

 

1.Організація роботи по впорядкуванню території школи та дитячої установи.

(Завгосп)

2.Висаджування  на території дошкільної групи   рослин –первоцвітів.

(Вихователь)

 

                      27.03. – 31.03

1. Педагогічна  рада:

« Виховний простір школи – простір становлення життєвого досвіду»
(Адміністрація школи»

 

2. Скласти розклад ДПА.

(Заступник директора з НВР)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Місяць  квітень

Назва тижня

Дата

Організаційні заходи

Контрольно – аналітична діяльність, циклограма внутрішкільного контролю

Робота з кадрами або методична робота

Виховна робота або система виховних заходів

Заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Заходи щодо зміцнення матеріально – технічної бази

Екологічний місячник

03.04.- 07.04

1. Попередня  комплектація на 2023-2024 н.р.

(адміністрація школи)

 

3.Оголошення проведення екологічного місячника. (За окремим планом)

(Вч. біології та екології)

1. Вивчити умови проживання дітей 6 річного віку, надати допомогу батькам з питань підготовки їх до школи.

(Заступник директора з НВР та  вчитель – Скоченко Л.А.)

 

2. Моніторинг у дошкільній групі  фізичного  розвитку. Наказ.

(Адміністрація школи)

 

 

1. Провести діагностування вчителів з метою організації методичної роботи в новому навчальному році.

 

(Заступник директора з НВР)

 

 

 

1.Конкурс ілюстрацій «Моя улюблена казка» до Дня дитячої книги (пед. орг., вч. заруб. літ., вихователь)

2.Акція «Подаруй книжку»

(бібліотекар)

3.Акція «Врятуй книжку» (бібліотекар, учн. саморвряд.)

4.Перегляд мультфільмів і казок дошкільнятами та учнями 1-4 класів до Дня мультфільмів (класоводи, вихователь)

5.Бесіда (на вибір) «Про шкідливість алкоголю і тютютнопаління», «Загроза людству – СНІД», «Здоровий спосіб життя – запорука довголіття» до Дня здоровя (кл. керівники)

1.Бесіда «Бережися: іде наркоторгівля «

(8-9 класи. Кл.керівники)

 

2. Провести бесіди на тему «Вогонь-друг чи ворог?»

(Кл.кервники)

Робота по облаштуванню клумб на території школи та дит.

установи.

(вч.біології)

10.04.- 14.04

.

 

 

 

 

1.Засідання Піклувальної ради.

 

2.Нарада при директору

- робота по охороні життя дітей в гімназії;

- готовність дітей дошкільного віку до навчання в 1 класі

 

1.Провести огляд умов сімей, діти яких виховуються в дошкільній групі та тих, які не охоплені суспільним дошкільним вихованням з метою надання допомоги.

(Адміністрація школи, вчителі)

 

1.Підсумкове засідання атестаційної комісії.

(Директор)

 

2. Методична оперативка:

- Упровадження перспективного педагогічного досвіду в практику роботи вчителів.

- Аналіз роботи з дітьми з багатодітних та малозабезпечених сімей.

(Заступник директора з НВР)

 

1.Перегляд відеороликів про космос і космонавтів до Всесвітнього дня авіації та космонавтики (пед. орг.)

 

2.Бесіда «Гострі кишкові інфекції»

(кл. керівники)

 

1.Перевірка дотримання ОП в навчальних кабінетах.

(адміністрація школи, ПК, завгосп)

2. Спортивні змагання.

(вчитель ф-ри)

1. Зняти показники лічильників.

 

2.Початок ремонтних робіт.

17.04.- 21.04

 

1. Засідання батьківського комітету.

(Директор школи)

 

 

 

1.Затвердження графіка профвідпусток працівників школи за 2022-2023 н.р.

(Директор, Голова ПК)

 

2. Про оздоровлення школярів. Наказ.

(Директор)

 

1. Консультація для вихователя

«Роль вихователя в розвитку ігрових умінь»

(Директор)

 

 

2. Психолого - педагогічний семінар «Психологічний клімат на уроці.  Психологія спілкування учитель-учень» (Заступник директора)

 

 

1.Заходи до Дня довкілля (пед. орг., вч. природознавства)

2.Конкурс малюнків «Краса моєї рідної землі» (вч. мистецтва)

3.Перегляд відеороликів про збереження здоровя.

(кл. керівники)

1.Бесіди по попередженню нещасних випадків на дорогах.

(Кл.керівники)

 

 

 

1.Весняні роботи на пришкільній території , клумбах.

 

2. Співбесіди з працівниками щодо проведення ремонту в школі.

              24.04.- 28.04

 

Консультація для батьків дошкільників «Сім’я. ЇЇ вплив на дитину.»

(Вихователь)

2. Нарада при директору:

- про проведення Дня ЦЗ;.

- хід виконання Положення про ДПА ;

- про реалізацію другого етапу  Стратегії розвитку школи  на 2021-2026 н.р.

 

 

 

1. Перевірка аналізу виконання навчальних програм.

(Наказ.

Заступник директора з НВР)

 

 

1. Комплектація школи педагогічними кадрами на 2021-2022 н.р.

(Адміністрація школи)

 

 

 

 

1.Проведення тижня мистецтва за окремим планом (вч. початкових класів, вч. мистецтва)

2.Тематична виставка «Біль Чорнобиля»

3.Урок-реквієм «Запаліть скорботи свічку…» (пед. огр, кл. керівники)

 

 

1.Ремонт меблів.

(робітник по текучому ремонту)

                 

 

Місяць  травень

Назва тижня

Дата

Організаційні заходи

Контрольно – аналітична діяльність, циклограма внутрішкільного контролю

Робота з кадрами або методична робота

Виховна робота або система виховних заходів

Заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Заходи щодо зміцнення матеріально – технічної бази

Декада вшанування памяті борців проти фашизму

01.05.- 05.05

1. Засідання батьківського комітету.

(Директор)

 

2. Робота по складанню річного плану  роботи школи.

(Адміністрація школи)

 

 

4.Оголошення проведення тижня Пам’яті і Слави.

(педагог – організатор)

 

 

1. Проведення директорських контрольних робіт

(Адміністрація школи)

 

2. Моніторинг якості знань учнів. Підготовка аналітичних наказів.

(Заступник директора з НВР)  (М/О)

 

3. Проведення директорських контрольних робіт з базових дисциплін у 2 -9 класах.

(Наказ. Адміністрація школи.)

 

1. Засідання м/о вчителів природничо - математичного циклу.

 

1.Оформлення святкових листівок «Свято зі сльозами на очах…» (вч. мистецтва)

2.Заходи до Дня памяті та примирення (пед. орг., вч. історії)

 

1. Бесіда з учнями про правила поводження на воді.

(Кл.керівники)

 

 

Ремонтні роботи.

(робітник по текучому ремонту)

Тиждень сімї.

08.05.- 12.05

1.Загальношкільні батьківські збори.

(Адміністрація школи)

 

2. Оголошення тижня сімї.

(За окремим планом. Заступник директора з НВР)

 

1. Аналіз проведення загальношкільних заходів.

Наказ.

(заступник директора з НВР)

 

 

2.Аналіз  харчування дітей дошкільного віку.

(Директор)   (Наказ)

1. Засідання методичної ради.

(Заступник директора з НВР)

 

 

1.Проведення тижня безпечного дорожнього руху за окремим планом (ЗДНВР)

2.Заходи до Дня матері (пед. орг., кл. керівники)

3.Бесіда «Безпека на дорогах та транспорті» (кл. керівники)

 

1. Змагання «Старти надій»

(Вч. фізкультури)

1.Зняти показники лічильників.

 

 

2.Аналіз використання електроенергії.

(Директор.)

 

15.05.- 19.05

1.Засідання Ради школи.

 

2. Нарада при директору:

- Про виконання навчальних програм;

- літня практика учнів та проведення навчальних екскурсій;

- комплектація школи на 2022-2023 н.р.;

- підсумки акції «Живи, книго».

- про виконання заходів щодо реалізації Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти

 

1. Перевірка ведення журналів. 

Наказ.

(Директор. Заступник директора з НВР)

 

 

3. Контроль за проведенням ДПА у 4 класі.

(Адміністрація школи)

1. Методичні поради щодо організації дозвілля в таборах праці та відпочинку.

(Заступник директора з НВР)

 

 

)

1.Заходи до Дня Європи (пед. орг., бібіліотекар)

2. День вишиванки

(вч. укр. Мови та літератури)

 

3.Урок памяті «19 травня- День памяті жертв політичних репресій»

(кл. керівники)

4. Конкурс малюнків до Міжнородного дня сімї «Я люблю свою сімю»

(пед. орг.)

1.Провести інструктажі з ОП при організації проведення літньої  практики.

(Заступник директора з НВР, кл.керівники)

 

2.Заняття «Зустріч з світлофором Моргайком» для дітей 1-4 кл.

(Кл.керівники)

 

1.Робота по підготовці до ремонту навч. приміщень

(Завгосп)

 

22.05.- 26.05

1. Педагогічна рада:

« Педагогічна діяльність працівників школи щодо організації різних форм конструктивної комунікації з батьками здобувачів освіти»

-Про перевід учнів 1-4 класів до наступного класу;

-про допуск до ДПА;

-організація проведення літньої практики.

(Адміністрація школи)

 

2. Класні батьківські збори.

(Кл.керівники)

 

 

1. Засідання М/О вчителів початкових класів.

 

2.  Методична оперативка:

- Про виконання навчальних програм за ІІ семестр та 2022-2023н.рік.

- Про стан ведення класних журналів.

- Аналіз відвідування учнями навчальних занять.

- Аналіз якості ведення шкільної документації

(Заступник директора з НВР)

 

1.Проведення тижня цивільного захисту за окремим планом (ЗДНВР)

2.Заходи до Дня героїв України (пед. орг.. бібліотекар, вч. історії)

 

 

 

 

 

 

 

 

Місяць  червень

Назва тижня

Дата

Організаційні заходи

Контрольно – аналітична діяльність, циклограма внутрішкільного контролю

Робота з кадрами або методична робота

Виховна робота або система виховних заходів

Заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності

Заходи щодо зміцнення матеріально – технічної бази

 

29.05.-02.06

 

Контроль за проведенням ДПА.

(Адміністрація школи)

 

1.День захисту дітей.

2.Підготовка до Свята останнього дзвоника (Адм.,пед. орг.,учн.самовряд)

 

 

 

 

05.06.-09.06

 

1.Перевірка шкільних журналів.

 

2.Підготувати накази:

-«Про підсумок методичної роботи»

-«Про ведення класних журналів»

 (Адміністрація школи)

Робота вчителів-предметників по си-стематизації науково-методичних та дидактичних матеріалів у навчальних кабінетах

1.Організація туристичних походів.

(Вч. Фізкультури)

2.Організація роботи таборів.

(Зав. таборами)

 

 

Ремонт школи

 

12. 06-16.06

Педагогічна рада:

-  про перевід учнів 5-8  класу до наступних класів

- Про випуск учнів  із школи

/Адміністрація/.

 

Перевірка особових справ

(Адміністрація школи)

 

 

Урочисте вручення учням  9 класу свідоцтв про базову загальну середню освіту.  /Директор/

 

 

 

19. 06-23.06

 

Перевірити стан забезпечення учнів підручниками.

(Директор. Бібліотекар)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень