До 207 річниці Т.Г. Шевченка

9 березня до 207 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка для учнів школи провели кінолекторій "Мій Шевченко".

11:30 10.03.2021

Акція "Подаруй птахам будинок"

Учні Драбівського НВК долучилися до акції "Подаруй птахам будинок",розвісивши шпаківні. Адже птахи - наші друзі, наше завдання - їх охороняти і доглядати.

14:42 25.02.2021

Лекція про булінг!

23 лютого учні 5-10 класів Драбівського НВК прослухали лекцію про булінг у школах, кібербулінг у соціальних мережах, месенджерах, ігрових платформах та мобільних телефонах, який у наш час став більш глобальним та масовим явищем.

14:42 25.02.2021

День святого Валентина

14 – лютого День святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

14:36 15.02.2021

6 лютого - день визволення села Драбівка!

До дня визволення села Драбівка учні Драбівського НВК спільно з старостатом вшанували пам’ять воїнів-героїв, які боронили нас від німецько-фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни.

14:18 08.02.2021