ДРУГА РІЧНИЦЯ ВІЙНИ

Сьогодні — друга річниця початку повномасштабного вторгнення. Наші захисники і захисниці щодня роблять все можливе, щоб зовсім скоро в Україні пролунала пісня Перемоги.

09:38 24.02.2024

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

12:00 21.02.2024

«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Стартував 2-гий етап в рамках спортивних змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Відбулися змагання з волейболу серед учнів 8-9 класів. Перемогли учні 9 класу🇺🇦 #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_cherkasyregion #плічопліч #scl #Черкащина_шкільні_ліги

09:06 05.02.2024

Відкриття меморіальної дошки

26 січня 2024 року в Драбівській гімназії відбулося відкриття меморіальної дошки Слюсарю Миколі Олексійовичу. Вічна пам'ять Герою!

10:45 26.01.2024