День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років

В Драбівській гімназії відбувся захід, присвячений 90-им роковинам Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні та вшануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні.

12:38 24.11.2023

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

10:28 21.11.2023

Екскурсія до літературно-меморіального музею Івана Нечуя-Левицького

17 листопада учні Драбівської гімназії відвідали літературно-меморіальний музей Івана Нечуя-Левицького, що знаходиться в селищі Стеблів Черкаської області, присвячений життю і творчості класика української літератури. Цей музей є відновленою історичною пам'яткою, адже саме в цьому будинку мешкала сім'я письменника.

12:28 17.11.2023

Подарунок для садочка

Колектив Драбівської гімназії та діти нашого садочка щиро вдячні виконавчому комітету Набутівської сільської ради за подарунок у вигляді шведських стінок для дитячого садочка. Тепер діти можуть більше розвиватись, не виходячи на вулицю.

14:10 13.11.2023

День Доброти

У День Доброти колектив Драбівської гімназії разом з учнями зібрали теплі шкарпетки для воїнів Збройних сил України. Слава Україні!

13:08 13.11.2023

День української писемності та мови

27 жовтня в Україні відзначається День української мови та писемності. Зазвичай, в цей день у навчальних закладах проводяться різноманітні заходи, присвячені темі писемності та грамотності. З нагоди цього свята відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цю унікальну акцію започатковано у 2000-му році.

14:19 27.10.2023

Тренінгові курси

Вчителі Драбівської гімназії впродовж місяця часу мали змогу пройти три тренінгові курси та підвищити свій рівень знань в таких спеціалізаціях – «Первинна психосоціальна підтримка», «Запобігання експлуатації та насильству», а також «Захист дітей».

09:19 25.10.2023