Міжнародний день обіймів

Міжнародний день обіймів — щорічне свято, що відзначають 21 січня. За традицією цього дня можна дружньо обіймати навіть незнайомих людей. День обіймів - це ініціатива, коли учасники шкільного середовища дарують один одному обійми для підтримки та вираження позитивних емоцій.

10:06 21.01.2024

Вистава "Троє поросят"

Вчора, 3.01, відбулися дві вистави на сучасний лад «Троє Поросят» для дітей соціально незахищених категорій за фінансової підтримки ІТ-компанії LotusFlare.

11:04 04.01.2024

Передача коштів на ЗСУ

Серце з теплом і тривогою оповідає про те, що трапилося на нашій шкільній ярмарці. Учні, зібравшись разом у спільному бажанні допомогти, розпочали щось неймовірне. Вони не мали великих бюджетів чи розуміння всієї важливості події, але в них була безмежна сила волі та любові до своєї країни. Роздавалися запахи свіжого печива та казкових мрій, коли ми дивилися на цих маленьких героїв. Вони виносили на ярмарок випічку та створювали неймовірні вироби зі смаколиків, все це, щоб зібрати кошти для воїнів, що стоять на передовій. Вони продавали дитяче щастя, щоб зберегти мир для всіх нас. Їхні очі були сповнені величезної віри та бажання допомогти. Це не просто акція збору коштів — це стало символічною подією, що розкаже майбутнім поколінням, як маленькі руки можуть створити велику зміну. Ця історія наповнена безмежною ніжністю та відданістю, яка зігріває серця у ці тяжкі часи. Нехай цей приклад дитячої солідарності та доброти буде світлим променем у темряві, що навколо нас. Ці діти — великі герої, які своїми діями викликали хвилю емоцій, яка назавжди залишиться в серцях кожного з нас.

11:54 28.12.2023

День волонтера

Сьогодні 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера.

11:15 05.12.2023

День боротьби зі СНІДом

Сьогодні для учнів 7-9 класів була проведена презентація на тему: «Проблема СНІДу в Україні». Провели профілактики ВІЛ/СНІДу, на яких обговорили важливі та суперечливі питання щодо ризиків інфікування ВІЛ, особистої відповідальності, законів України.

13:07 01.12.2023