День Програміста

День Програміста відзначається на 256-й день року – 13 вересня, а якщо рік високосний – 12 вересня. Число 256 вибрано тому, що ця кількість цілих чисел, яку можна виразити за допомогою одного восьмирозрядного байта, а також це максимальна міра числа 2, яка менше кількості днів в році – 365.

14:39 13.09.2023

1 вересня!

Драбівська гімназія знову відкрила двері для дітей після довгих канікул.

10:43 01.09.2023

Екскурсія до літературно-меморіального музею Івана Нечуя-Левицького

17 листопада учні Драбівської гімназії відвідали літературно-меморіальний музей Івана Нечуя-Левицького, що знаходиться в селищі Стеблів Черкаської області, присвячений життю і творчості класика української літератури. Цей музей є відновленою історичною пам'яткою, адже саме в цьому будинку мешкала сім'я письменника.

16:10 17.08.2023

Випускний

Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні коли він тільки почав ходити до школи. Напевно, кожен пам’ятає і свою першу вчительку, і перше кохання і першу п’ятірку в щоденнику. Як же це все чудово! За роки навчання всі подорослішали.

12:28 15.06.2023

Останній дзвінок

Сьогодні в нашій школі було проведено Квест, Спортивні змагання, а в кінці на всіх чекала смачна каша!

12:28 31.05.2023

ДЕНЬ ГЕРОЇВ

Сьогодні, 23 травня, Україна святкує неофіційне, але надзвичайно важливе свято - День Героїв України. Це особливий день, коли ми вшановуємо пам'ять тих, хто відстояв нашу суверенітет та незалежність, а також тих, хто в даний момент веде боротьбу проти російської агресії заради нашої свободи. Це свято, яке сповнене гордості і таємничості, але водночас несе в собі й сумну тугу... Велика кількість українських героїв заплатила найвищою ціною — своїм життям. Заради благополуччя нашої країни.

13:09 23.05.2023